Phenom Pharma

Tilbakemeldinger og omtaler vedr. diverse merker/produsenter postes her.
Post Reply
legenden
Registrert Medlem
Posts: 1
Joined: Tue Feb 27, 2018 7:05 pm

Phenom Pharma

Post by legenden » Tue Feb 27, 2018 7:10 pm

Noen erfaringer med dette merket? :)

Eq89
Registrert Medlem
Posts: 9
Joined: Sat Mar 11, 2017 5:41 pm

Re: Phenom Pharma

Post by Eq89 » Wed Feb 28, 2018 3:15 pm

Kan gå god for Test C og Test E fra Phenom ! Oljen her super fin å sette og ingen pip !

gikk fra GP sin test E til Phenom for 2 uker siden, har måttet dra på en Heftig jokkerunde da kølla ALDRI gir meg fred :lol:

nocco
Topp Selgere
Topp Selgere
Posts: 128
Joined: Tue May 16, 2017 5:08 am

Re: Phenom Pharma

Post by nocco » Tue Mar 13, 2018 9:19 pm

Både Test E/C/P samt deca,tren og tri tren har det kommet inn veldig gode tilbakemeldinger på av godt kjente folk av meg. Tbol og anavar trykker noe enormt. Absolutt bare positivt med dette merke fra
Min side til nå og blant venner og kjente. Venter tilbakemeldinger på div andre ting fra dette merke så kommer oppdatering.

BizhubShop
Etablerte Selgere
Posts: 363
Joined: Sun Feb 04, 2018 8:37 am

Re: Phenom Pharma

Post by BizhubShop » Thu Mar 15, 2018 7:34 am

Tabs fra Phenom er testet og er good to go :)

Bizhub Shop - Etablert Selger

Vi holder det vi lover!

Link til vår Salgstråd
viewtopic.php?f=42&t=5732

bestpeps1
Registrert Medlem
Posts: 34
Joined: Sun May 07, 2017 6:28 pm

Re: Phenom Pharma

Post by bestpeps1 » Tue Mar 20, 2018 10:45 pm

Test e er smertefri. veldig fin og tynn olje som er lett å sette. Føler den inneholder det den skal. Har ikke merket noen svingninger etter jeg bytta fra ett annet merke.

BizhubShop
Etablerte Selgere
Posts: 363
Joined: Sun Feb 04, 2018 8:37 am

Re: Phenom Pharma

Post by BizhubShop » Wed Mar 21, 2018 7:09 pm

Godsaker :)

Bizhub Shop - Etablert Selger

Vi holder det vi lover!

Link til vår Salgstråd
viewtopic.php?f=42&t=5732

Blueface
Registrert Medlem
Posts: 112
Joined: Thu Apr 20, 2017 9:23 am

Re: Phenom Pharma

Post by Blueface » Mon May 07, 2018 8:32 pm

arimidex fungerer som det skal fungere, G2G ☺️
Last edited by Blueface on Mon Aug 26, 2019 9:04 pm, edited 1 time in total.

AC
Etablert Medlem
Etablert Medlem
Posts: 333
Joined: Thu Mar 09, 2017 11:05 am

Re: Phenom Pharma

Post by AC » Wed May 16, 2018 2:19 pm

Anadrolen er det jævlig godt trykk i. Var allerede veldig tydelig første dagen på 50 mg, ca. to timer før trening
AAS-ordliste for både nye og erfarne: viewtopic.php?f=14&t=137
AI, SERMs og gyno: viewtopic.php?f=13&t=690
Kosttilskuddsguide: viewtopic.php?f=14&t=290

Spinat
Registrert Medlem
Posts: 12
Joined: Wed Mar 28, 2018 2:47 pm

Re: Phenom Pharma

Post by Spinat » Fri Jun 15, 2018 7:05 pm

Arimidex'n deres funker

User avatar
venus
Registrert Medlem
Posts: 105
Joined: Fri Jun 15, 2018 11:18 am

Re: Phenom Pharma

Post by venus » Sat Jun 16, 2018 1:31 pm

Testoen fra dette merket er g2g og vel så det!
GRØNNINGSTRÅD

Jeg har betablokkere til salgs - hjelper mot angst og nervøsitet!

Post Reply