Fortress' grønninger

Grønningstråder for nye/ukjente medlemmer
fortress
Etablert Medlem
Etablert Medlem
Posts: 553
Joined: Fri Mar 03, 2017 9:16 pm

Fortress' grønninger

Post by fortress » Sat Mar 18, 2017 11:53 pm

Har vi gjort business med hverandre? Sleng inn en grønning da dersom dere er fornøyde :)
Coaching for nybegynnere er mulig. Ta kontakt på PM.

User avatar
Lillegutt
Registrert Medlem
Posts: 124
Joined: Wed Mar 15, 2017 10:08 pm

Re: Fortress' grønninger

Post by Lillegutt » Sun Mar 19, 2017 3:01 pm

Fortress og jeg har gjort business flere ganger, Og alle gangene har det vær t nothing but perfection :) God mann dette :)

philipericsson
Registrert Medlem
Posts: 9
Joined: Wed Mar 08, 2017 10:38 pm

Re: Fortress' grønninger

Post by philipericsson » Thu Mar 30, 2017 10:00 pm

Grønn mann :)

User avatar
nor-meds
Registrert Medlem
Posts: 79
Joined: Sun Mar 05, 2017 8:23 am

Re: Fortress' grønninger

Post by nor-meds » Thu Apr 13, 2017 5:10 pm

Du finner ikke noen som er grønnere en denne mannen her :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nor-meds@protonmail.com
Produktomtale! Har du erfaring med våre produkter? Hyggelig hvis du skriver litt om dine erfaringer :D viewforum.php?f=33
normeds.biz

Anon2017
Etablert Medlem
Etablert Medlem
Posts: 27
Joined: Wed Mar 15, 2017 9:50 am

Re: Fortress' grønninger

Post by Anon2017 » Thu Apr 13, 2017 5:27 pm

Fortress er og blir grønn!

prop1987
Etablert Medlem
Etablert Medlem
Posts: 8
Joined: Fri Apr 14, 2017 4:26 pm

Re: Fortress' grønninger

Post by prop1987 » Sat Apr 22, 2017 8:35 am

Gjort buisness, rask hyggelig og meget Grønn mann :D

Vitaminbjorn
Registrert Medlem
Posts: 16
Joined: Fri Apr 21, 2017 4:27 pm

Re: Fortress' grønninger

Post by Vitaminbjorn » Sat Apr 22, 2017 8:45 am

Gjort flere handler med denne mannen.

Punktlig, korrekt, hyggelig og rett å slett en trygg og grønn fyr

User avatar
nor-meds
Registrert Medlem
Posts: 79
Joined: Sun Mar 05, 2017 8:23 am

Re: Fortress' grønninger

Post by nor-meds » Thu Apr 27, 2017 10:01 pm

Denne karen er grønn!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nor-meds@protonmail.com
Produktomtale! Har du erfaring med våre produkter? Hyggelig hvis du skriver litt om dine erfaringer :D viewforum.php?f=33
normeds.biz

Testman666
Registrert Medlem
Posts: 152
Joined: Thu Mar 09, 2017 4:55 pm

Re: Fortress' grønninger

Post by Testman666 » Wed Jun 14, 2017 4:37 pm

Gjort 1 buisness med Fortress. Hyggelig fyr. Lyskrysset viser grønnt :)

Goblin
Registrert Medlem
Posts: 116
Joined: Sun Apr 09, 2017 8:55 am

Re: Fortress' grønninger

Post by Goblin » Thu Jun 15, 2017 7:16 pm

Gjort en hyggelig og ryddig handel med denne karen. God kommunikasjon hele veien. ANBEFALES!
grønn som gresset!

Post Reply