Mantlarn grønningstråd

Grønningstråder for nye/ukjente medlemmer
Post Reply
mantlarn
Registrert Medlem
Posts: 46
Joined: Fri Feb 01, 2019 9:00 pm

Mantlarn grønningstråd

Post by mantlarn » Thu Feb 14, 2019 1:36 pm

Legg gjerne ijenn en kommentar om vi har gjort en handel :)

Mantlarn

sveinbein101
Registrert Medlem
Posts: 5
Joined: Mon Jan 28, 2019 8:05 am

Re: Mantlarn grønningstråd

Post by sveinbein101 » Mon Feb 25, 2019 11:31 pm

Jeg solgte noe rester til mantlarn.
God kommunikasjon, og gav beskjed om at pakke hadde ankommet.

GRØNN :)

Eq89
Registrert Medlem
Posts: 9
Joined: Sat Mar 11, 2017 5:41 pm

Re: Mantlarn grønningstråd

Post by Eq89 » Mon Mar 04, 2019 11:00 am

har gjort flere handler med denne karen her igjennom årne :) pakkene kommer bestandig frem, har også møttes flere ganger f2f ved større handler :) GOD! GRØNN ! KJAPP ! PÅLITELIG !

Maximize
Registrert Medlem
Posts: 1
Joined: Sat Mar 02, 2019 4:35 pm

Re: Mantlarn grønningstråd

Post by Maximize » Mon Mar 04, 2019 10:03 pm

Handlet nylig av han. Raskt og effektiv kommunikasjon. Grønn

Olapotet
Registrert Medlem
Posts: 2
Joined: Sat Apr 20, 2019 10:20 am

Re: Mantlarn grønningstråd

Post by Olapotet » Fri Apr 26, 2019 9:21 am

Handlet av han. Helt super kar å handle av, varene kom kjapt og alt var som det skulle. Anbefales👍

idkeke
Registrert Medlem
Posts: 2
Joined: Sun Dec 16, 2018 9:20 pm

Re: Mantlarn grønningstråd

Post by idkeke » Mon May 27, 2019 11:08 am

GRØNN SOM FAEN. God kommunikasjon :) ser fram til fremtidige handler. :D

gym2000
Registrert Medlem
Posts: 15
Joined: Fri May 10, 2019 7:12 pm

Re: Mantlarn grønningstråd

Post by gym2000 » Fri Jun 07, 2019 11:38 am

Handlet med denne karen, betalte, god kommunikasjon og varene kom! GRØNN hele veien :)

Olapotet
Registrert Medlem
Posts: 2
Joined: Sat Apr 20, 2019 10:20 am

Re: Mantlarn grønningstråd

Post by Olapotet » Wed Jun 26, 2019 2:58 pm

Grønn kar! Handlet av denne fyren flere ganger nå og alt er på sin plass hver gang. Anbefales

lynxlynx
Registrert Medlem
Posts: 24
Joined: Fri Jul 19, 2019 1:29 pm

Re: Mantlarn grønningstråd

Post by lynxlynx » Wed Oct 09, 2019 10:57 pm

Hyggelig og ryddig person. Godt gjennomført handel. Grønn! Gjør gjerne handler igjen!

Post Reply